Úvodní stránka

Úvodem

Kompletní nabídka krmiv a dalších potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a i pro ryby by se mnohé našlo, aneb vítejte na stránkách e-shopu Krmiva pro domácí mazlíčky.

 
        Nabídka je skutečně široká. Abychom to shrnuli:
 
  • Psi: Suchá krmiva od levných až po holistická, konzervy, pamlsky, hračky, obojky, postroje, vodítka, výcvikové pomůcky, oblečky, přepravky, pelechy, misky a mnohé další...
  • Kočky: Suchá krmiva od levných až po holistická, konzervy, pamlsky, hračky, obojky, postroje, vodítka, pelechy, přepravky, škrabadla, misky a mnohé další...
  • Hlodavci: Zrniny, klece, misky, napáječky, přepravky, hračky, pamlsky a další...
  • Ryby: Akvária, písky, krmiva, topítka, chemie do akvárií, teploměry, vzduchovací kameny, dekorace a další...

 

      Postupně dle vašich připomínek a ohlasů budeme nabídku rozšiřovat, aby nakupování u nás splnilo všechna vaše očekávání a vy nemuseli jinam :-).

      Nejsme e-shop typu „vedle v pokoji mám zboží a tvářím se jako ctihodná firma“, ale velkosklad v pořádně rozlehlé budově o několika patrech věčně zatarasených novými dodávkami.
      Vedle domácích českých i z mnoha dalších zemí (Kanada, Finsko, Holandsko, Německo, Itálie, Polsko, Slovensko a další), takže nabídka je poměrně rozsáhlá a je co si vybírat.

      Pokud budete potřebovat v čemkoliv poradit, stačí napsat na mail obchod@pet-krmiva.cz a rádi vám pomůžeme.

      Nebudeme to protahovat, úvody stejně obvykle slouží k tomu, aby se nečetly :-) (proto ten osobnější tón - místo studené "profesionální" stati plné klišovitých frází).

      Závěrem vám přejeme, aby jste si vybrali ke své plné spokojenosti. Pokud nenajdete co byste si přáli, nebojte se minám "vyčinit". Vaše připomínky (i negativní) jsou pro nás možná důležitější, než jen nějaké pochvaly a pozitivní ohlasy...
 
 
S úctou, tým Pet-krmiva