Úvodní stránka

Úvodem

Kompletní nabídka krmiv a dalších potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a i pro ryby by se mnohé našlo, aneb vítejte na stránkách e-shopu Krmiva pro domácí mazlíčky.

 
        Nabídka je skutečně široká. Abychom to shrnuli:
 
  • Psi: Suchá krmiva od levných až po holistická, konzervy, pamlsky, hračky, obojky, postroje, vodítka, výcvikové pomůcky, oblečky, přepravky, pelechy, misky a mnohé další...
  • Kočky: Suchá krmiva od levných až po holistická, konzervy, pamlsky, hračky, obojky, postroje, vodítka, pelechy, přepravky, škrabadla, misky a mnohé další...
  • Hlodavci: Zrniny, klece, misky, napáječky, přepravky, hračky, pamlsky a další...
  • Ryby: Akvária, písky, krmiva, topítka, chemie do akvárií, teploměry, vzduchovací kameny, dekorace, tapety a další.

 

      Postupně dle vašich připomínek a ohlasů budeme nabídku rozšiřovat, aby nakupování u nás splnilo všechna vaše očekávání a vy nemuseli jinam :-).

      Nejsme e-shop typu „vedle v pokoji mám zboží a tvářím se jako ctihodná firma“, ale velkosklad v pořádně rozlehlé budově o několika patrech věčně zatarasených novými dodávkami.
Vedle domácích českých i z mnoha dalších zemí (Kanada, Velká Británie, Holandsko, Německo, Itálie, Španělsko, Polsko, Maďarsko, Slovensko a další), takže nabídka je poměrně rozsáhlá a je co si vybírat.

      Pokud budete potřebovat v čemkoliv poradit, stačí napsat na mail obchod@pet-krmiva.cz a rád vám pomůžu nejen s výběrem zboží, ale i s chovatelskými problémy vašich svěřenců. Sám mám zkušenosti s chovem psů, fretek, morčat, osmáků, králíků, křečků, křečíků, činčil a několika druhů ještěrů (i pavouků...byt vypadá jako malá ZOO).
V rámci možností pomůžu i s akvaristikou a kočkami (přiznávám, zkušený zapálený akvarista bude lepší než já, nemá cenu si hrát na Všeználka).

      Nebudu to protahovat, úvody stejně obvykle slouží k tomu, aby se nečetly :-) (proto ten osobnější tón - místo studené "profesionální" stati plné klišovitých frází).

      Závěrem vám přeji, aby jste si vybrali ke své plné spokojenosti. Pokud nenajdete co byste si přáli, nebojte se mi "vyčinit". Vaše připomínky (i negativní) jsou pro nás možná důležitější, než jen nějaké pochvaly a pozitivní ohlasy....
 
 
S úctou provozovatel e-shopu Miloš Dvořák